اخبار

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ابرکوه: خرید کالای داخلی بهترین راه حمایت از کارگران ایرانی است

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ابرکوه: خرید کالای داخلی بهترین راه حمایت از کارگران ایرانی است
اولین جلسه هماهنگی برنامه های اجرایی هفته کارگر با حضور ناصر زارع رئیس اداره، نمایندگان برخی ادارات و کارگاهها ، مسئول بسیج کارگری و هیئت مدیره انجمن صنفی کارگران ساختمانی به منظور اعلام و تبیین برنامه های اجرایی هفته کارگر در محل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: در این جلسه ناصر زارع هفته کارگر را فرصتی مناسب برای ارج نهادن به مقام ارزشمند کارگران و رسیدگی به خواسته های این قشر عظیم دانست و گفت: کارگران بعنوان یکی از عناصر مهم فرهنگی، اجتماعی و تولید در جامعه ، همواره قشر زحمتکش و نجیبی هستند که با وجود تمامی مشکلات و بحرانها در کشور لحظه ای از کار و فعالیت دست نکشیده اند و همواره در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی نقش آفرینی نموده اند.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه در ادامه با اشاره به شعار سال که از سوی رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) با عنوان "حمایت از کالای  ایرانی" نامگذاری شده است، خاطر نشان کرد: اگر  با تمام وجود از منویات رهبر معظم انقلاب در راستای حمایت از کالای تولید داخلی تبعیت نموده و بنگاه های اقتصادی را رونق ببخشیم، خواهیم توانست با برداشتن باری از دوش کارگران، به این قشر زحمت کش خدمت و از آنان حمایت نماییم.

وی به برنامه های برگزار شده در سال های گذشته اشاره کرد و بر برگزاری هر چه باشکوه تر هفته کارگر امسال، تاکید نمود.

در پایان اعضاء نقطه نظراتشان را در خصوص برگزاری این مراسم بیان نمودند و محورهای تدوین برنامه های اجرایی بزرگداشت هفته کارگر  از جمله تجلیل از کارگران و کارفرمایان ، بازدید از کارگاهها، برگزاری مسابقات ورزشی و پیاده روی در بین خانواده های کارگری، غبارروبی مزار شهدا ، نشست های سه جانبه گرایی ، دیدار و نشست با امام جمعه و فرماندار، ارائه گزارش و قرائت بیانیه در نماز جمعه و .... مصوب گردید.

 

۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۴:۲۰
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید