اخبار

معاون فرماندار اشکذر: نگاه ویژه به کارگران، انگیزه خدمت بیشتر را در آن‌ها تقویت می‌کند.

معاون فرماندار اشکذر: نگاه ویژه به کارگران، انگیزه خدمت بیشتر را در آن‌ها تقویت می‌کند.
جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته کارگر با حضور معاون فرماندار اشکذر، روسای دستگاههای اجرایی و نمایندگان واحد های تولیدی و شرکت های تعاونی با تأکید بر نقش مؤثر کارگران در تحقق شعار سال و تولید اجناس باکیفیت تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: معاون فرماندار، تولید اجناس باکیفیت را تنها در سایه توجه به کارگران میسر و ممکن دانست و گفت: نگاه ویژه به کارگران، انگیزه خدمت بیشتر را در آن‌ها تقویت می‌کند و باید ضرورت برجسته‌سازی نقش کارگران در تحقق شعار سال را مورد توجه قرار داد.

 علیرضا ابوالحسنی با بیان اینکه همه‌ساله از پنجم تا یازدهم اردیبهشت‌ماه  برای ارج نهادن و گرامیداشت نقش اثربخش فعالین عرصه کار و تولید به نام هفته کارگر نام‌گذاری شده است ، اظهار داشت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر استفاده همگانی از کالاهای تولید داخلی، رویکرد تمامی برنامههای قابل‌اجرا در این ایام باید بر مبنای معرفی و برجسته‌سازی کالای ایرانی صورت گیرد.

وی با اشاره به زبانزد بودن و استقرار برخی از واحدهای تولیدی و صنعتی بزرگ استان در این خطه تصریح کرد: ضروری است برنامه‌های هماهنگ شده در این هفته، منسجم و متناسب با قابلیت‌های بالای صنایع مستقر در شهرستان باشد.

در این نشست که نمایندگان واحدهای تولیدی بزرگ شهرستان حضور داشتند ابوالحسنی با اشاره به اثرات مثبت تحقق شعار سال در اقتصاد کشور ادامه داد: نگاه ویژه به کارگران و خانواده آن‌ها می‌تواند علاوه بر ایجاد آرامش و اطمینان خاطر، انگیزه خدمت بیشتر را در آن‌ها تقویت کند.

ناصر زارع ضمن ارائه گزارش عملکرد هفته کارگر در سال گذشته گفت : در دین مبین اسلام توجه ویژه ای به مقوله کار و تلاش شده و کار مایه حیات ادمی است که سعادت دنیا و آخرت را در بر دارد و کارگران نیز از جایگاه والایی برخوردار می باشند.

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اشکذر افزود: کارگران ، جهادگران عرصه اقتصادی هستند و هفته کارگر فرصتی برای تجلیل از نقش موثر و جهادگونه کارگران می باشد که بدون توجه و حمایت از جامعه کارگری شعار سال جدید محقق نمی گردد.

هفته کارگر هفته کارگر

۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ۱۴:۵۲
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید