اخبار

هشتمین دوره مسابقات فوتسال کارگران میبد برگزار می شود

هشتمین دوره مسابقات فوتسال کارگران میبد برگزار می شود
مراسم قرعه کشی هشتمین دوره مسابقات فوتسال کارگران میبد با حضور 12 تیم از واحدهای تولید کاشی و سرامیک در محل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی استان یزد، سید احمد علائی، رئیس اداره تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی شهرستان میبد در ابتدای مراسم ضمن تبریک سال نو به رابطین ورزشی واحدهای تولیدی شهرستان اظهار داشت: این مسابقات به مناسبت گرامیداشت هفته کارگر و به منظور تقویت روحیه نشاط و سرزندگی و افزایش بهره وری در بین کارگران شهرستان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اجرایی شدن تبصره 2 ماده 38 قانون مالیات بر ارزش افزوده از سال 94 در این شهرستان تصریح کرد: با هماهنگی های انجام شده و تائید این اداره، کلیه هزینه های این دوره از مسابقات، همچنین سایر هزینه های ورزشی برای کارگران واحدهای تولیدی تا سقف 10 درصد از عوارض فروش در هر فصل به واحدهای تولیدی شرکت کننده در این مسابقات استرداد خواهد شد.

علائی افزود: بر اساس برنامه زمان‌بندی صورت گرفته، رقابت های فوتسال جام کارگران از روز یکشنبه مورخ 26 فروردین در محل مجموعه ورزشی کارگران میبد آغاز و با برگزاری مسابقات در سه گروه چهار تیمی، در نهایت در روز سه‌شنبه 11 اردیبهشت‌ماه، همزمان با روز جهانی کارگر با مشخص شدن تیم قهرمان، به کار خود پایان خواهد داد.

وی با اشاره به حضور 12 تیم در این دوره از مسابقات خاطر نشان کرد: تمامی مقررات فدراسیون فوتبال در این دوره از رقابت ها حاکم خواهد بود و امیدواریم با رعایت همه جانبه این قوانین همچون سال‌های گذشته از سوی تیم ها، شاهد رشد روزافزون سطح برگزاری رقابت های ورزشی در بین کارگران شهرستان باشیم.

گفتنی است: بر اساس قرعه کشی صورت گرفته در این مراسم، تیم ها در 3 گروه 4 تیمی به رقابت خواهند پرداخت که گروه اول شامل تیم‌های کاشی صدراسرام، مجتمع کاشی، کاشی گلچین و کاشی احسان، گروه دوم  شامل تیم‌های کاشی باستان، کاشی یاقوت، گرانیت آریا و کاشی ماهان‌سرام و گروه سوم نیز شامل تیم‌های کاشی اُرچین، کاشی کیمیاسرام، کاشی امین و کاشی مریم می‌باشد.

مسابقات فوتسال  

۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۰۰
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید