اخبار

اقتصاد پویا، فاکتوری موثر بر تولید مطلوب و افزایش نشاط اجتماعی در بین جامعه کارگری و کارفرمایی

اقتصاد پویا، فاکتوری موثر بر تولید مطلوب و افزایش نشاط  اجتماعی در بین جامعه کارگری و کارفرمایی
اولین جلسه شورای مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در سال جاری به ریاست محمد حسین ریاحی ، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور مدیران و روسای ستادی این اداره کل با هدف شناخت و استفاده از ظرفیت ها و ایجاد چالش های کیفیت بخشی به فعالیت ها و اقدامات حوزه های تخصصی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:  محمدحسین ریاحی، ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و موفقیت،  از زحمات و تلاش های انجام گرفته کلیه مدیران ، روسا و همکاران در سال گذشته تقدیر و تشکر نمود و خواستار تلاش مضاعف همکاران در سال جدید برای دستیابی به اهداف و برنامه های تدوین شده  وزارت متبوع در استان شد.

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان یزد امسال را سال شناخت و استفاده از ظرفیت ها  و ایجاد چالش های کیفیت بخشی به فعالیت ها و اقدامات حوزه های تخصصی دانست و گفت: پیشبرد اهداف سازمانی و عملیاتی کردن برنامه ها  باید با دقت نظر در همه حوزه های عملکردی  صورت پذیرد.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه مهم ترین منبع و سرمایه هر سازمانی، نیروی انسانی دانش مدار است، اظهار کرد: موفقیت هر سازمانی در گرو بهره گیری از نیروی انسانی کارآمد ، توانمند و دانش مدار است که می توان با آموزش های لازم و بروز ، الگو و مدل های جدید را به آن ها القا نمود.

ریاحی افزود: با توجه به نامگذاری سال جاری بنام سال « حمایت از کالای ایرانی » و تاکید مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) در چندین سال اخیر بر روی اقتصاد، نشان دهنده توجه ویژه به این حوزه می باشد و این نامگذاری ها به نوعی، نقشه‌ی راهی برای مسؤولین و مردم فراهم می‌سازد.

وی در ادامه تصریح کرد: اقتصاد پویا مي تواند تولید موثر ، جامعه کارگری و کارفرمایی با نشاط ، خرد جمعی و کاهش آسیب های اجتماعی را در جامعه حاکم کند و با نگاه مثبت و در نظر گرفتن عوامل تاثیرگذار در حوزه تولید،  مدیریت تولید و مصرف درست را داشته باشیم. 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد  با تاکید بر اهتمام ویژه در تشکیل اتاق های فکر، گفت: اتاق های فکر فرصت مطلوبی برای تبادل نظر و استفاده از ظرفیت و تجارب نخبگان ، بازنشستگان متخصص و دارای سابقه اجرایی ، صاحبنظران و اساتید دانشگاه می باشد.

محمد حسین ریاحی در پایان  ابراز امیدواری کرد که با توکل به خدا و با بهره گیری از رهنمود های حکیمانه مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) و همگام با  تمامی همکاران بتوانیم در راستای تحقق شعار امسال گام های موثری برداریم.

شورای مدیران

شورای مدیران

۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ۱۳:۳۷
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید