اخبار

شهرک صنایع پایین‌دستی پتروشیمی در شهرستان جم ساخته می‌شود

شهرک صنایع پایین‌دستی پتروشیمی در شهرستان جم ساخته می‌شود
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به ظرفیت‌های موجود در سطح شهرستان جم در حوزه منابع پایین دستی پتروشیمی، به زودی شاهد ساخت شهرک صنایع پایین‌دستی پتروشیمی در شهرستان جم خواهیم بود .

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نقل از فارس، دکتر علی ربیعی در بیست و سومین سفر استانی خود به استان بوشهر در جمع خبرنگاران در شهرستان جم گفت: استان بوشهر در زمینه ساخت و ارتقاء درمانگاه‌های تخصصی تامین اجتماعی توسعه یافته است .
وی افزود: سه شهرستان بوشهر، گناوه و کنگان در استان بوشهر دارای درمانگاه‌ سازمان تامین اجتماعی است و در شهرستان‌های جم، عسلویه، دیر، دشتی، برازجان و دیلم نیز شاهد آغاز ساخت درمانگاه هستیم.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: با انعقاد قرارداد، ساخت مجموعه تفریحی، ورزشی و رفاهی کارگران در شهر جم به زودی آغاز و طی مدت یک‌سال به اتمام می‌رسد ضمن این که عملیات اجرایی درمانگاه تامین اجتماعی جم نیز با رفع برخی از مشکلات به زودی آغاز می‌شود.

دکتر ربیعی ادامه داد: با توجه به این که اشتغال جوانان بومی این شهرستان برای ما از اهمیت خاصی برخوردار است، با تجهیز کارگاه‌های آموزش فنی و حرفه‌ای در شهرستان‌‌های جنوبی استان بوشهر، زمینه اشتغال این افراد فراهم می‌شود.

۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید